DanuBID

Zsolnay-kacsapár
Azonosítószám: 112973   |  Státusz: Lezárva   |  Megtekintések száma: 9 alkalommal
Vissza a főoldalra
Főkategória : Régiség > Porcelán
Vásárolni vagy eladni szeretnél? Jelentkezz be az oldalra.
Nyomtatási kép Megfigyelem Ajánlom ezt a terméket

Ajánlom ezt a terméket
Neved
Email címed
Ismerős neve
Ismerős email címe
Biztonsági kód
Biztonsági kód jóváhagyása
Megjegyzés

Aktuális ár:

Hátralevő idő:
Lezárva (2018. febr. 20. 14:58:17)

Kezdete:
2018. febr. 13. 14:58:17

Licitek száma:
0

Állapota:
Leírás szerinti

Kikiáltási ár:
6.500 Ft. [ Átváltás ]

Vásárláshoz be kell jelentkezned.

Helye:
6800, Csongrád megye, Magyarország

Nyertes vevő:
N/A

Az aukciót 0 felhasználó figyeli

Eladói információ
lelem (47) Zöld eladó Ellenőrzött eladó Preferred Seller
Regisztrált: 2015. nov. 20.
Lakhely: Magyarország

Értékelés 100.00%
47
0
0
0
0
Értékelés megtekintése

Gyönyörű,vitrinben tartott darab.Nem javított,nem repedt.

Zsolnay eozin kis váza.

Alján jelzett.

17 cm magas + 18 cm széles.

Szép hibátlan gyári állapotban.

Biztonságosan csomagolva, előre utalás után postázom

Közvetlen fizetési lehetőség
PayPal
PayPal

Szállítás

Szállítási feltételek A vásárló fizeti a szállítási költséget
Az eladó külföldre is küld
Szállítási kalkulátor
Ország

Kérdezz az eladótól

Ha kérdezni szeretnél az eladótól, jelentkezz be.

Japán.-Ázsiai játékok sor-MNH/**-1958
Kikiáltási ár: : 150 Ft.
Aktuális ár: : -
Befejezés dátuma : 2018. febr. 24. 08:35:05
Görögország-Három bölcs sor-MNH/** 1974
Görögorsz... bölcs sor-MNH/** 1974
Kikiáltási ár: : 30 Ft.
Aktuális ár: : -
Befejezés dátuma : 2018. márc. 06. 07:51:03
Libanon Híd sor-MNH/**
Libanon Híd sor-MNH/**
Kikiáltási ár: : 200 Ft.
Aktuális ár: : -
Befejezés dátuma : 2018. febr. 23. 15:25:42
Zsolnay-falitányér-Kínai tály
Zsolnay-fali... tály
Kikiáltási ár: : 1.500 Ft.
Aktuális ár: : -
Befejezés dátuma : 2018. febr. 25. 13:13:05

Az eladó, lelem, felelősséget vállal ezen az oldalon megjelentetett termékkel kapcsolatban.